Data Paroda Vieta Klasė Teisėjai Katalogo Nr. Įverinimai
2016.09.11 nacionalinė Vilnius čempionų Viktoras Avtuško 44 ex., CAC, N, BOB, BIG-2, Gražiausias VŠMB šuo#4
2016.09.10 nacionalinė Vilnius čempionų Igoris Zizevskis 21 ex., CAC, N, BOB, BIG-1
2016.08.26 Europinė Briuselis atvira Roger Vanhoenacker 268 ex., R.CAC, R.CACIB
2016.05.29 tarptautinė Molėtai čempionų Marianne Baden 81 ex., CAC, N, CACIB, BOB
2016.05.28 tarptautinė Molėtai čempionų Mstislav Polivanov 81 ex. CAC, N, CACIB, BOB, BIG-3, BIS Lietuvoj gyvenantis šuo
2016.03.06 tarptautinė Vilnius čempionų Alexander Nikitin 80 ex. CAC, N, CACIB, BOB, BIG-3, BIS Lietuvoj gyvenantis šuo
2016.03.05 tarptautinė “Lietuvos nugalėtojas’2016” Vilnius čempionų Svante Frisk 80 ex. CAC, Lietuvos nugalėtojas’2016, CACIB, BOB, BIG-2
2016.02.21 tarptautinė Celje, SLO čempionų Štefan Šinko 98 ex. CAC, CACIB, Winter Winner, BOS
2016.02.20 tarptautinė Celje, SLO atvira Mirja Lapanja 386 ex. CAC, CACIB, BOS
2016.02.19 tarptautinė Budapeštas, HU atvira Istvan Laszlo 147 ex. CAC, CACIB
2016.02.18 tarptautinė Budapeštas, HU čempionų Katalin Szabóné Iványi 125 ex. CAC, R.CACIB
2016.01.31 tarptautinė Kaunas čempionų Olga Kosareva 68 ex. CAC, N, CACIB, BOB, BIG-3
2016.01.30 tarptautinė Kaunas čempionų Iuza Beradze 68 ex. CAC, N, CACIB, BOB, BIG-4
2015.12.20 tarptautinė Vilnius čempionų Jane Lawless  89 ex. CAC, N, CACIB, BOS
2015.12.19 tarptautinė Vilnius čempionų Per Kristian Andersen  89 ex. CAC, N, CACIB, BOB
2015.08.22  tarptautinė  Leipcigas, Vokietija  Atvira  Ervin Deutscher  1119  ex., CAC, N, CACIB, BOB
2015.08.23 IDS “Vokietijos nugalėtojas’2015”  Leipcigas, Vokietija  Atvira  Astrid Schmidt  1137  v.g.
2015.08.16 tarptautinė  Insbrukas , Austrija  Čempionų  Dr. Bezzecchi Giulio  137  ex., CAC, N, CACIB, BOB
2015.08.15  tarptautinė  Insbrukas, Austrija  Čempionų  Dr. Schimpf Otto   160  ex., CAC, N, CACIB, BOB
2015.08.09  tarptautinė Druskininkai Čempionų  Livija Zizevskė (LT)  139  ex., CAC, N, CACIB, BOS
2015.08.08  tarptautinė Druskininkai Čempionų  Beata Petkeviča (LV)  139  ex., CAC, N, CACIB, BOS
2015.08.07  tarptautinė Druskininkai Čempionų  Oleg Yanchev (ru)  139  ex., CAC, N, CACIB, BOB
2015.06.27  IDS “Latvijos nugalėtojas’2015”  Ryga, Latvija Čempionų Marleen Collins  396 ex., CQ, R.CACIB
2015.05.24 tarptautinė Molėtai Čempionų Wieslawa Misterka-Kluska  76  ex., CAC, N, CACIB, BOB
2015.05.23 tarptautinė Molėtai Čempionų Lyubov Shapovalova  76  ex., CAC, N, CACIB, BOB, BIG1, Geriausias Lietuvoje gyvenantis parodos šuo.
2015.04.26 tarptautinė Roskilde, DK Čempionų Morten Matthes 0242 ex., CAC, R.CACIB
2015.04.25 tarptautinė Roskilde, DK Čempionų Michael Laub 0216 ex, CAC, R.CACIB
2015.03.08 tarptautinė Vilnius, LT Čempionų Tomas Rohlin (DK) 106 ex., CAC, N, CACIB, BOS
2015.03.07 IDS “Lietuvos nugalėtojas’2015” Vilnius, LT Čempionų Andrey   Kisljakov (BY) 106 ex., CAC, LT N’2015, CACIB, BOB
2014.12.21 tarptautinė Vilnius, LT Atvira Tibor Havelka 80 ex., CAC, N, CACIB, BOS
2014.12.20 tarptautinė Vilnius, LT Atvira Eva Liljekvist Borg (SE) 80 ex., CAC, N, CACIB, BOS
2014.08.24 tarptautinė Leipzig, DE Atvira Rolf Blessing (D)  1488  ex., CAC, Leipcigo nugalėtojas’2014,CACIB
2014.08.23 IDS “Vokietijos nugalėtojas” Leipzig, DE Atvira Mira Gehring (D)  1612  ex., CAC, Vokietijos nugalėtojas’2014, CACIB, BOB
2014.08.02 tarptautinė Druskininkai Atvira Malgorzata Halas (PL) 71 ex., CAC, N, CACIB, BOB
2014.08.01 tarptautinė Druskininkai Atvira Sergii Slukin (UA) 71 ex., CAC, N, CACIB, BOS, Craft kvalifikacija
2014.07.06 tarptautinė Parnu, EST Atvira Irina Azen (BY) 501 ex., CACIB, BOB
2014.07.05 tarptautinė Parnu, EST Atvira Rita Kadike-Skadina (LV) 871 ex., CACIB, BOB
2014.07.04 CFCI I group show Parnu, EST Atvira Eva Liljekvist Borg (SE) 125 ex., BOB
2014.06-21 IDS “Intercanis” Brno, CZ Atvira Vaclavik Miroslav  (CZ) 190 ex., CAC, CACIB, BOB
2014.06-15 tarptautinė Krakow, PL Atvira Leoš Jančik (CZ) 251 ex., CAC, CACIB, geriausias patinas, BOS
2014.06.14 FCI 1 group national show Krakow, PL Atvira Zoia Pleinikova (UA) 148 ex., CAC, geriausias patinas, BOS
2014.06.08 Tarptautinė Ryga Čempionų Karen McIntyre (NZ)  632 ex. CQ, CACIB, BOB
2014.06.07 Tarptautinė su Craft kvalifikacija Ryga Čempionų John Wauben (NL) 199 ex. CQ, CACIB, BOB, Craft kvalifikacija
2014.05.25 Tarptautinė Molėtai Atvira Beata Petkeviča (LV) 144 ex., CAC, N, CACIB, BOS
2014.05.24 Tarptautinė “Baltijos nugalėtojas ‘2014” Molėtai Atvira Galina Kalinichenko (UA) 144 ex., CAC, CACIB, BOS, Baltijos nugalėtojas’14
2014.05.23  Tarptautinė Molėtai  Atvira Helena Borisova (RU) 144  ex., CAC, N, CACIB, BOB
2014.05.10   Tarptautinė  Łódź, PL  Atvira Lidija Oklescen (SLO) 290  ex., CAC, CACIB, geriausias patinas, BOS
2014.03.09 Tarptautinė “Vilniaus taurė’14”  Vilnius, LT  Atvira Anne Indergaard (SE)    Ex.1, CAC, R.CACIB
2014.03.08 Tarptautinė “Lietuvos   nugalėtojas’2014” Vilnius, LT Atvira Viktoras Avtuško (LT)   Ex.1, CAC, BOS, CACIB, Lietuvos nugalėtojas’2014
2014.01.12 Nacionalinė Tartu, EST Atvira Simon Rooney (IRE) ex.1, CAC, BOB
2014.01.11 Nacionalinė Tartu, EST Atvira Petr Řehánek (CZ) ex.1,   CAC, BOB, BIG-4
2013.12.25 Tarptautinė   “Kalėdinė taurė’13” Vilnius,   LT Pereinama Livija   Zizevskė (LT)   ex.1.,   CAC, N, CACIB, BOS
2013.12.14 Tarptautinė   “Vilniaus žiema’13” Vilnius,   LT Pereinama Andrey   Kisljakov (BY)   ex.1.,   CAC, N, CACIB, BOS
2013.11.24 Tarptautinė   “Ruduo-2013” Minskas,   BY Pereinama Iuza   Beradze (GE)   ex.1,   CAC, CACIB, BOS
2013.11.23 Tarptautinė   “Baltarusija-2013” Minskas,   BY Pereinama Irina   Azen (BY)   ex.1,   CAC, CACIB, BOB
2013.11.16 Nacionalinė Kaunas, LT Atvira Kornelija Butrimova (LT) Irina   Shvets (RU) ex. 1, CAC, N, BOB, BIG-5
2013.11.09 Tarptautinė “Baltijos   nugalėtojas’2013” Ryga, LV Pereinama Elena Ruskovaara (FIN)   ex. 1, R.CACIB automatiškai pakeistas į CACIB
2013.10.13 Nacionalinė Radviliškis Atvira Peter Harsanyi (HU) ex. 1, CAC, N, BOB, BIG-4
2013.09.15 Nacionalinė Vilnius, LT Atvira Anka Redlicka (PL) ex. 1, CAC, N, BOB
2013.09.14 Nacionalinė Vilnius, LT Atvira Katarszyna Fiszdon (PL) ex. 1, CAC, N, BOB, BIG-3
2013.08.24 Tarptautinė Białystok, PL Pereinama Barbara Larska (PL)   ex.1, CAC, Winner, CACIB, BOB
2013.08.03  Tarptrautinė “Druskininko mero taurė’2013” Druskininkai,   LT Pereinama Jadranka   Mijatovič (HR)   ex.1,   CAC, N, CACIB, BOB
2013.08.02  Tarptautinė “Dzūkijos   vasara’2013” Druskininkai, LT Pereinama Boris Špoljarič (HR)   ex.1, CAC, N, CACIB, BOB
2013.06.09 Tarptautinė “Cruft’s   Riga” Ryga, LV Pereinama Eugeny Kuplyauskas (RU)   ex.1, CQ, CAC, BM2, R.CACIB
2013.06.08 Tarptautinė “Rygos   taurė” Ryga, LV Pereinama Ulf Brathen (DK)   ex.1, CQ, CAC, BM2, R.CACIB
2013.06.02 Tarptautinė “Estijos   nugalėtojas 2013” Talinas, EST Jaunimo Sue Hewart-Chambers (GB)   ex.2, CQ, BM3/4
2013.05.26 Tarptautinė “Molėtų   taurė’2013” Molėtai, LT Pereinama Tatyana Ivanova (BY)   ex.
2013.05.25 Tarptautinė “Aukštaitijos   vasara’2013” Molėtai, LT Pereinama Helena Borisova (BY)   ex.1, CAC, N, CACIB, BOB
2013.05.19 Pasaulinė paroda Budapeštas, HU Jaunimo Szabone Ivanyi Katalin   ex. (6/11)
2013.05.18 Klubinė “Vengriškų   nacionalinių veislių pasaulio taurė” Godollo, HU Jaunimo Szabo Sandor ex. 4
2013.05.15 Tarptautinė “Budapest Grand   Prix CACIB Show Budapeštas, HU Jaunimo Antal Ferenc   ex. 2
2013.03.30 Tarptautinė “Latvijos   nugalėtojas’2013” Ryga, LV Jaunimo Belkin Alexey(RU)   LV JW-13, BOO
2013.03.03 Tarptautinė „Vilniaus   taurė’2013“ Vilnius, LT Jaunimo Yulia Ovsyannikova (RU)   JN, JBOB
2013.03.02 Tarptautinė „Lietuvos   nugalėtojas’2013“ Vilnius, LT Jaunimo Juan Naveda Carrera (ES)   LT JW-13, JBOB
2013.01.13 Nacionalinė Tartu, EST Jaunimo Ulf Brathen (DK) JCAC, JBOB, BOB
2013.01.12 Nacionalinė Tartu, EST Jaunimo Helin Kasuk-Tenson (EST) JCAC, JBOB, BOB
2012.12.16 Tarptautinė visų veislių   „KALĖDINĖ TAURĖ’ 2012’’ Vilnius, LT Jaunimo Beata Petkeviča (LV)   JN, JBOB, BOB
2012.12.15 Tarptautinė visų veislių   „VILNIAUS ŽIEMA’ 2012’’ Vilnius, LT Jaunimo Ekaterina Bauzhes (RUS)   JN
2012.12.09 Tarptautinė „Suomijos   nugalėtojas’12“ Helsinki, FIN Jaunimo Leni Finne (FIN)   FI JW-12
2012.12.08 Tarptautinė „Helsinki winner’12“ Helsinki, FIN Jaunimo Giuseppe Alessandra (IT)   HeJW-12, CAC, male 3/6
2012.11.25 Nacionalinė Kėdainiai, LT Jaunimo Livija Zizevskė ( LT) JN, JBOB, BOB, BIG-3
2012.11.11 Tarptautinė “ZOOEXPO‘2012” Ryga, LV Jaunimo Jaroslav Matyáš  (Slovakia)   PP, JCAC, JBOB, BOB, BIG-5
2012.11.10 Nacionalinė Kaunas, LT Jaunimo Irina  Poletaeva (Suomija)  JN, JBOB BOB, BIG-4
2012.11.04 Tarptautinė Tratu, EST Jaunimo Paul Lawless, Ireland   Puikiai – 2
2012.11.03 Tarptautinė Tartu, EST Jaunimo Marianne Holm, Finland   Puikiai – 2
2012.10.14 Nacionalinė Šiauliai, LT Jaunimo Balazsovits Janosne (Hungary) JN, JBOB, BOB
2012.10.07 Euro Dog Show 2012 Bucharest, ROM Jaunimo Korozs Andras (HU)   JCAC, EUJW-12
2012.10.04 Tarptautinė „Bucharest Winner   2012“ Bucharest, ROM Jaunimo Juan Naveda (ES)   JCAC, Bucharest JW’12, JBOB
2012.10.02 Tarptautinė „Wine Gate Keepers   Show“ Ploiesti, ROM Jaunimo  KEITH LOVELL (AU)   JCAC, JBOB
2012.09.16 Nacionalinė Vilnius, LT Mažylių Malgorzata   Wieremiejczyk-Wierzchowska Geriausias mažylis
2012.09.15 Nacionalinė Vilnius, LT Mažylių Livija Zizevskė Geriausias   mažylis
2012.08.04 Tarptautinė visų veislių „DRUSKININKŲ MERO TAURĖ ‘2012’’ Druskininkai, LT Mažylių Ratibor Čekič (Serbija)   Geriausias mažylis
2012.08.03 Tarptautinė visų veislių   „DZŪKIJOS VASARA ’2012’’ Druskininkai, LT Mažylių Olga Gončaruk (UA)   Geriausias mažylis
2012.07.22 Nacionalinė Ukmergė, LT Mažylių Tatyana Ivanova Geriausias mažylis
2012.07.21 Nacionalinė Ukmergė, LT Mažylių Lidia Repina Geriausias mažylis
2012.06.17 Nacionalinė Prienai, LT Šuniukų Valentinas Stiklius (LT) Geriausias šuniukas
2012.06.03 Lietuvos britų aviganių   savininkų klubo spec. paroda Kaunas, LT Šuniukų Jerzy Olszewski (PL) Geriausias šuniukas, Šuniukų   BIS-2
2012.06.03 Nacionalinė Kaunas, LT Šuniukų Jaroslav Matyáš  (Slovakia) Geriausias šuniukas